PASLAUGOS

Atpažinimo numeris 480000323.

Jūs atvežate obuolius, o mes modernia įranga NUPLAUNAME obuolius, IŠSPAUDŽIAME sultis, PERFILTRUOJAME, tausojančiai (iki 80 C) PAKAITINAME ir IŠPILSTOME į patogias 5 litrų vakuumines pakuotes su integruotu kraneliu.

Mažiausiai turite atvežti 4 maišus (75-100 kg) obuolių. Reikalingi švarūs, be puvinio obuoliai ir vaisiai, nes nuo to priklausys Jūsų sulčių kokybė. Iš 100 kg šviežių obuolių, gaunama apie 70 litrų obuolių sulčių, tai yra 14 vnt. 5 litrų pakuočių.

Jūsų išspaustas sultis galime pagardinti ir kitais Jūsų atsivežtais vaisiais, uogomis ar daržovėmis. Morkos, burokėliai, moliūgai ir kitos daržovės turi būti labai švariai nuplauti ir supjaustyti 5-10 cm gabalėliais. Rekomenduojame su obuoliais maišyti kitų vaisių, uogų ar daržovių, ne daugiau kaip 30 %. Už maišytų sulčių rūgimą neatsakome!

Mes galime pasiūlyti į Jūsų išspaustas obuolių sultis įmaišyti aronijų koncentrato. Skaniausias skonio santykis – aronijų sulčių pilti 10 %.
Spaudžiame sultis ir į Jūsų atsivežtą tarą!

Jūsų patogumui siūlome registruotis iš anksto. Be registracijos galite obuolius palikti ir juos išspausime per dvi paras.
Jei neturite obuoliukų – ne bėda! Siūlome įsigyti “Sodo sultys“ spaustų sulčių. Lietuvoje užaugintu desertinių obuolių (čempiono veislės obuoliai).
Kviečiame pasinaudoti mūsų paslaugomis, nes mes sutaupysime daug Jūsų laiko ir energijos!
Pasirinkę vartoti sultis vakuuminiuose maišeliuose, sultis reikia suvartoti per 2 metus, o atidarytas – per 2 mėnesius.
Sulčių, vakuuminiuose maišeliuose, laikymo sąlygos: nuo +2 iki +22 laipsnių temperatūros.